بدون شک برندینگ یا ایجاد یک نام تجاری مهمترین بخش تجارت است. در دنیای گسترده، پرچالش و رقابتی کسب و کار دیگر هیچ مجموعه‌ای بدون در اختیار داشتن یک برند نام آشنا نمی‌تواند مشتریانی وفادار برای محصولات و خدمات خود جذب کند.
در قدم نخست برای تبدیل شدن به یک نام تجاری معتبر یا به اصطلاح برند شدن باید نسبت به ثبت علامت تجاری اقدام کرد تا از سوء‌استفاده احتمالی از آن در آینده جلوگیری شود . برند آماده یک علامت تجاری می‌باشد که مراحل ثبتی آن طی شده و برای کالاهای مشخص تایید و به ثبت رسیده و آماده انتقال به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر جهت استفاده و بهره‌برداری است.

چرا برند آماده (علامت تجاری آماده) بخریم؟

ثبت علامت تجاری شامل مراحل، ضوابط و شرایطی است که به دلایل زیر برخی از افراد و مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای ثبت برند نسبت به خرید برند آماده اقدام کنند.

  • برخی از افراد یا مجموعه‌ها فرصت کافی برای سپری شدن مراحل اداری و قانونی ثبت برند را ندارند.
  • نام‌های انتخاب شده جهت ثبت اسم تجاری قبلاً توسط فرد یا مجموعه‌ی دیگری ثبت شده‌اند. بنابراین انتخاب یک برند آماده که تمام مراحل ثبت و صدور گواهی ثبت را به صورت ۱۰۰% طی کرده است، می‌تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.
  • یک علامت تجاری آماده‌ نسبت به نام‌‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید با محصولات و یا خدمات شما همسوتر است و نظر شما و تیم برندینگ مجموعه شما را بیشتر به خود جلب کرده است! در این صورت خرید برند آماده می‌تواند یکی از گزینه‌‌ها باشد.
  • مجموعه‌ای به هر دلیل قصد فروش نام تجاری خود را دارد. شاید فکر کنید ایده‌هایی بهتر و امکانات مناسب‌تری برای رشد و ارتقای آن برند دارید.                            در این صورت می‌توانید با خرید امتیاز آن برند تمامی ایده‌هایی که در ذهن دارید به مرحله اجرا درآورید.

خرید برند تجاری یا به اصطلاح برند آماده مزیت‌های بسیاری دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره کردیم.
جهت خرید برند تجاری لطفاً فرم سفارش خرید را در صفحه مربوطه (لینک صفحه فرم واگذاری علامت تجاری ) پر نمایید، تا در اسرع وقت نسبت به تهیه و پیشنهاد اسامی فروشی اقدام گردد.

مراحل نقل و انتقال علامت تجاری:

۱- استعلام دفترخانه اسنادرسمی از اداره ثبت علائم تجاری جهت بلامانع بودن و صحت نام تجاری مورد نظر.

۲- امضای صلحنامه انتقال قطعی نام تجاری در دفترخانه اسناد رسمی.

۳- چاپ آگهی نقل وانتقال در روزنامه رسمی کشور.