قوانین استفاده از خدمات گروه مشاورین آریا

خدمات ارائه شده در حوزه ثبت شرکت ها نوعا به صورت ارسال کالا نمی باشد. لذا با توجه به نوع خدمات مورد نیاز، می توانید به وبسایت مراجعه، اطلاعات بیشتر را مطالعه نموده و یا طی تماس تلفنی با کارشناسان گروه مشاورین آریا، در مورد خدمات مورد نیازتان اطلاعات کسب نمائید.

توجه داشته باشید که خدمات ثبت شرکت از جنس تحویل کالا نمی باشد و هزینه هایی بابت امور اداری نظیر ابطال تمبر، خرید اسناد، تحویل مدارک، وکلا و امثال به محض ثبت درخواست و پرداخت مالی شما انجام می گیرد. لذا امکان مرجوعی خدمات بسته به مراحل پیشرفت کارها در شاخه های مختلف، تا حدی متغیر می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، حتما با مشاور خود مشورت نمائید و سپس اقدام به ثبت درخواست خود نمائید. چرا که تسویه کامل قبل از شروع به کار (به دلیل پرداخت هزینه های جاری کار شما) الزامی می باشد. رضایت شما مشتریان گرامی، همواره یکی از دغدغه های اصلی و مهم برای ما می باشد.

توجه داشته باشید که نوع ارائه خدمات در حوزه ثبت شرکت ها، بصورت حضوری بوده تا وکلای ما پس از احراز هویت بتوانند سایر امور را انجام دهند. بنابراین تحویل کالا در این مقال موجود نمی باشد. در صورتیکه هویت خدمات درخواستی شما طوری باشد که امکان ارجاع به ادارات در مناطق جغرافیایی سکونت شما میسر باشد، این روش جایگزین نیز می تواند مورد استفاده باشد.